ସାଂସଦ ଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଓ ଉପଜିଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା (କରୁଣାକର କର) କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ଘଟଣାର ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି ଗଣମାଧ୍ୟମ ର ପ୍ରତିନିଧି | ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜିଲାପାଳ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର କଭରେଜ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ Otv ର ସାମ୍ବାଦିକ ମନୋଜ ସ୍ୱାଇଁ ଯାଇଥିଲେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଏଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ମନୋଜ ସ୍ଵାଇଁ ଙ୍କ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଗଣମାଧ୍ୟମର ପ୍ରତିନିଧି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନେବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥିଲେ | ତେବେ ମନୋଜ ସ୍ଵାଇଁ ଙ୍କ ହାତରେ Otv ର ବୁମ୍ ଦେଖି ହଠାତ୍ ଉତକ୍ଷୀପ୍ତ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ ସାସଂଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି | ସମ୍ପୃକ୍ତ ଚ୍ୟାନେଲ କୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବେନି ବୋଲି ମନା କରିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ତାତ୍ସଲ୍ୟ କରିଥିଲେ | କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ମନୋଜ ଙ୍କ ହାତକୁ ଭିଡି ନେଇ କର୍ମୀଙ୍କୁ ତାଳି ମାରିବା କୁ କହି ସମସ୍ତେ ହସି ଉଠିଥିଲେ |ତେବେ ସାଂସଦ ମନୋଜ ଙ୍କୁ ଥଟା ରେ ଭଲ ସାମ୍ବାଦିକ କହି ତାଳି ମାରିବା ଘଟଣାରେ ସେ ଗଭୀର ଭାବେ ମର୍ମାହତ ଏବଂ ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ମାନସମ୍ମାନ ହାନି ହେବାର ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | କେବଳ ସେତିକି ନୂହେଁ ତମ ମାଲିକ ମିଛ ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ଯ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଵରରେ କହିଥିଲେ ସେ |ତେବେ ମନୋଜ ସ୍ଵାଇଁ ଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ର ସତାଧିକ ସାମ୍ବାଦିକ ଘଟଣାର ପ୍ରତିବାଦରେ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ରେ ଜିଲାପାଳ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଂଚି ଥିଲେ | ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରି ସମ୍ବାଦିକ ମାନେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଷ୍ୟରେ ଉପଜିଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ |