Swastik News - 7pm 26.08.2019

Share on facebook Share on Twitter Share on Whatsapp Share on Linkedin

POPULAR POSTS

ସ୍ୱସ୍ତିକ ଟିଭି ପ୍ରଭାବ , ଆଜିକି ଦୀର୍ଘ 15ବର୍ଷ ହେବ ନଳକୂପ ଉପରେ ପାଣି ଜମା ହୋଇ, ସେହିମଇଲା ପାଣି ଉପରେ ପାଣି ଆଣି ଅନେକ ରୋଗରେ ଶିକାର ହେଉଥିଲେ, କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କୋକସରା ବ୍ଲକ ଗମ୍ଭାରୀ ଗୁଡା, ଶବରପଡା ଲୋକମାନେ ! ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଆମ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚେନାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି news ପ୍ରସାରଣ ହୋଇଥିଲାଏବଂ କୋକସରା ବ୍ଲକ ଗୋଷ୍ଠୀଉନୟନ ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ବସନ୍ତ କୁମାର ସେଠି,ଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପରେ, ସେ ତିନି ଦିନ ପରେ ଏହି କାଯ୍ୟ ର ସମାଧାନ ହେବ ବୋଲି ଆମ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଟିଭି, ରିପୋଟର ର ଙ୍କୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ କରିକି ଦେଖେଇଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ, ତେଣୁ ଗ୍ରାମବାସୀ, ଓ ଭଦ୍ରବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଟିଭି, କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥଲେ
by Trinath beshara, 29-01-2020
ସ୍ୱସ୍ତିକ ଟିଭି ର ପ୍ରଭାବ, ରାଧିକା ର ଦୁଃଖ ଶୁଣିଲେ ସରକାର ! କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କୋକସରା ବ୍ଲକ ଲଡ଼ୁଗାଁ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ଅଧିନସ୍ତ ସୁନାମାଳ ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ 80ବର୍ଷୀୟ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧା ମହିଳା ସେ ଲେଟରିନ ଘରେ ବାସ କରି ରହି ଆଶୁଥିଲେ ! ଗତ କିଛି ଦିନତଳେ ସ୍ଵତିକ ଚେନାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ହେବା ପରେ ସରକାର ଙ୍କ ନଜର କୁ ଆସିଥିଲା ! କୋକସରା ଗୋଷ୍ଠୀଉନୟନ ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ବସନ୍ତ କୁମାର ସେଠି, ସେହି ବୃଦ୍ଧା ମହିଳା ରାଧିକା ଖସେର୍ଲ ଙ୍କୁ ଏକ କୋଠରୀ ବିଶିଷ୍ଟ ଗୃହ ଖଣ୍ଡିଏ ଯୋଗାଇ ଦେଇ ଥିବାରୁ ସେ ସରକାର ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିଲେ
by Trinath besra, 24-12-2019
ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି 5T ସଚିବ ଭି.କାର୍ତ୍ତିକେୟନ୍‌ ପାଣ୍ଡିଆନ । ଆଜି ଭୋରରୁ ସେ ମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚି ବିକାଶ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର ସମୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।
by Swastik tv odia, 14-12-2019
ପୋଡ଼ପିଠା ବିକାଳୀ ମହନ୍ତଙ୍କ କି ଗୁମର କଥା ଜାଣିଛି ଯେ. ମହନ୍ତ ତାତିଯାଇ କରିଲେ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ " ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି ରିପୋର୍ଟ "
by swastik tv odia, 11-03-2020